Перший мотоцикл

Як обрати перший мотоцикл, щоб отримувати задоволення від водіння, а не розчаруватися в мотоциклі і в собі як наслідок? Адже багато що залежить від того, наскільки мотоцикл підходить людині. Це питання актуальне, оскільки в моторусі постійно прибувають нові райдери і, будемо чесними, для чималої кількості людей мотоцикл — це справжня мрія.

Отже, розберемося, як не помилитися з вибором.

Перш за все, потрібно визначитися з напрямком, для чого берете мотоцикл, з якою метою. Існує цілий ряд мотоциклів, що відрізняються за призначенням. Не будемо розглядати мотоцикли, які є спортивним інвентарем, а тільки ті, які частіше розглядаються новачками.

Отже, це напрямки: місто, оффроад, туризм і стиль.

Для міста варто розглядати стрітфайтери і нейкед. Це мотоцикли з мінімумом пластика. Зручні тим, що коли мотоцикл падає, він отримує мінімум пошкоджень. Як перший мотоцикл краще брати легкий, мало кубатурний і недорогий мотоцикл, оскільки не маючи ще великого досвіду, ризик впасти збільшується в рази. У стритів немає великого розбігу в висоті по сидінню і в цьому плані вони універсальні. У лінійці мотоциклів GEON є кілька варіантів в цьому сегменті.

GEON, мотоцикл 200 кубов, купить мотоцикл 200 кубов, геон пантера 200, geon pantera, пантера белая, мото 200 кубов, геон 200, геон пантера 150, мотоцикл для новичка, мотоцикл для девушек, мотоцикл 200, geon pantera n200 купить, naked bike,
мотоцикл 200 кубов, купить мотоцикл 200 кубов, геон пантера 200, geon pantera, пантера белая, мото 200 кубов, геон 200, геон пантера 150, мотоцикл для новичка, мотоцикл для девушек, мотоцикл 200, geon pantera n200 купить, naked bike, купити мотоцикл геон, купити GEON

 

 

GEON Pantera S / N 200 — легкий і бюджетний мотоцикл,  трохи габаритніший Geon CR6z 250. А Geon Stinger 250R зовнішнім виглядом  нічим не поступається більш кубатурним мотоциклам.

GEON Stinger, Geon ,GEON Stinger 250R, moto, GEON мотоцикл

Якщо ж цікавить поза шляховий напрямок для їзди по поганих дорогах, дорогах без покриття та для старту в ендуро, габарити дуже різняться. Від пітбайку, середньорозмірних позашляховиків, до повноцінних високих ендуро з повним фаршем. При цьому, потрібно обов’язково враховувати також габарити й вагу майбутнього райдера.

Рекомендуємо зупинятися остаточно на якійсь моделі після тест-драйву. Тільки посидівши на такій техніці, складно оцінити зручність мотоцикла. Тест-драйви дають повне розуміння, оскільки нюанси розкриваються саме в русі. Тому моніторьте коли і де проводяться тест-драйви в Вашому місті. Новини про майбутні заходи викладаємо тут. Як варіант попросіть власника такого ж байка, дозволити покататися і поділитися додатковою інформацією про техніку.

Позашляхові мотоцикли відрізняються довгохідними підвісками. Вони надають комфорт в плані м’якості при переїзді нерівностей. Майте на увазі, що  у таких мотоциклів високий центр тяжкості.

Також зверніть увагу на гуму. Якщо будете їздити виключно по дорогах без покриття, місити болото, то шукайте гуму з великими шипами. А якщо поїздки включають й асфальту в тому числі, то варто підібрати гуму 50/50.

У компанії Geon представлений спектр техніки в цьому напрямку. Що стосується пітбайку, в арсеналі існує сімейство Pitbike Geon X-Ride різних кубатур: 125, 150, 190. Серед середньорозмірних ендуро відмінним рішенням стане Geon TerraX 250, який пропонується в чотирьох комплектаціях від бюджетної до дорогої, з різними підвісками, моторами і розміром коліс. Що стосується повнорозмірних позашляховиків для райдерів високого зросту розгляньте  мотоцикл Geon X-Road 250 і X-Road Light. Для них до вибору є два варіанти гуми: зла оффрроад або 50/50.

Любителі їздити за містом оцінять мотоцикл GEON Scrambler 250. Цікавий зовнішній вигляд мотоцикла, пристойний дорожній просвіт, широкі колеса 50/50, зручне сидіння для двох чоловік і можливість кріплення захисних дуг і багажника підкорюють щороку нові і нові серця райдерів.

мото 250 кубов, geon scrambler 250 купить киев, геон скремблер, купить мотоцикл 250 кубов, geon scrambler 250 купить, геон скрамблер, купить геон скремблер, мотоцикл для путешествий, geon scrambler

Тим, хто сміливіший і вищий на зріст варто звернути увагу на Geon Dakar GNS.

Якщо Ви плануєте заміські поїздки або подорожі, підбирайте мотоцикл з обтікачем (або з можливістю встановити на нього вітрове скло) і кріпленнями під багаж. Враховуйте максимальну швидкість, яку розвиває мотоцикл, щоб він тримав крейсерську швидкість на трасі не перенапружуючи двигун. І звичайно ж, в ідеалі перші заміські поїздки провести з досвідченими райдерами.

эндуро, кроссовый мотоцикл, купить кроссовый мотоцикл, купить эндуро, кросовий мотоцикл, enduro, geon dakar 250, geon dakar, gns, geon gns 300, внедорожный мотоцикл, хард эндуро,

Що ж стосується людей, які хочуть придбати мотоцикл для стилю, підкреслити характер, покрасуватися на вихідних, проїхавшись по місту — вважаємо це відмінною частиною іміджу людини.

Дамо лише одну пораду: вибираючи кастомні, красиві байки не забувайте все-таки й про зручність, тому що вираз «краса вимагає жертв» може придбати інший відтінок, коли занадто багато часу проводиш в суспільстві лікарів. Ну, і звичайно ж, старанно навчайтеся в мотошколі, щоб не упускати дорогоцінний байк.

В арсеналі Geon є красивий і стильний мотоцикл GEON UNIT S200, який відмінно підійде для кастома першого мотоцикла.

І на закінчення хочеться додати, що стати з мотоциклом єдиним цілим можна тільки, якщо ваші характери збігаються. На агресивному, різкому байці спокійна людина відчуватиме себе як на електричному стільці, а людина з агресивною манерою їзди на спокійному, плавному мотоциклі буде скаженіти й гвалтувати мотор.

Тому, гармонії й удачі в виборі вірного залізного друга!

geon, geon bike, чорний мотоцикл, купити новий мотоцикл, купить мотоцикл геон, геон байк
Оригинальные запчасти
GEON Stinger фара, GEON Stinger 250R, купить ZONTES,український електро мотоцикл, scramper, geon, geon scramper, emgo, emgo technology , electro motocycle

GEON SCRAMBLER LIGHT 200

Стиль, який завжди з тобою