Робота на мотоциклі

Робота на мотоциклі

Робота на мотоциклі

Рівень зарплат у сфері доставлення складає близько 20 000 грн. До того ж  більшість сумлінних компаній компенсують витрати на бензин.

Кур’єр на власному транспорті може заробити набагато більше, ніж на транспорті роботодавця.  Слід зауважити, що співробітників на власному транспорті шукають частіше.

Кілька моментів, про які слід пам’ятати, якщо влаштовуєшся кур’єром на мотоциклі.

GEON, мотоцикл 200 кубов, купить мотоцикл 200 кубов, геон пантера 200, geon pantera, пантера белая, мото 200 кубов, геон 200, геон пантера 150, мотоцикл для новичка, мотоцикл для девушек, мотоцикл 200, geon pantera n200 купить, naked bike,
Geon, geon cr6z, CR6z, Goen cr6, мотоцикл GEON , GEON open Day

1.Пам’ятай про власну безпеку. Це стосується і манери керування, і екіпірування. Підбирай зручне екіпірування та таке, що підійде під твої потреби.

2.Обов’язкова мати шолом. Бажано, щоб він був з можливістю встановлення Pinlock (антизапотіваюча лінза). Завдяки цій технології тобі буде краще видно. Крім того, антизапотіваюча лінза убереже від переохолодження голови через постійно відкритий візор і обдування холодним потоком повітря.

3.Бажано мати наколінники і черепаху, а в холодну пору року – куртку і штани, що не продуваються і не промокають. Також варто придбати дощовик і завжди мати його при собі.

4.Що стосується взуття, варто розглянути варіант міських мотоботів. Вони виглядають як звичайне стильне взуття, але при цьому мають елементи захисту. Їздити в них значно комфортніше.

Завдяки мобільності кур’єри на скутерах, велосипедах та мотоциклах мають більший попит. Цей транспорт  більш мобільний та дозволяє швидко пересуватися у нескінченних міських заторах. На машині кур’єр залежить від потоку, не зможе проїхати у міжрядді якщо потрапив у затор, до того ж авто дорожче в обслуговуванні за мотоцикл. Тож кур’єр на мотоциклі завжди виграватиме у швидкості доставлення.

Що ж стосується іншого двоколісного транспорту, то на мотоцикл найшвидший з них. Щоб підготувати мотоцикл до роботи, достатньо встановити кріплення для боксу. Але май на увазі, що не на всіх мотоциклах є можливість встановити кріплення.

Geon X-Road Light 200, Geon X-Road, GEON, GEON купить
geon , geon unit s200, мотоцикл с двигателем 200 куб см., двухсоткубовый мотоцикл, купить новый мотоцикл, бюджетный мотоцикл
scrambler, geon, gen scrambler, мотоцикл для міста, мотоцикл, куплю мотоцикл

З лінійки мотоциклів компанії Geon ідеально для роботи кур’єром підійдуть такі моделі:

 

Geon Unit S200 – бюджетний і не вимогливий мотоцикл. Його якого – практичність. Він оснащений багажними платформами, максимально простий в обслуговуванні й дозволить легко долати й міські затори, і погані дороги.

 

Scrambler 250 – приємний за ціною та цікавий за дизайном мотоцикл. Він підійде для їзди як по місту, так і по бездоріжжю. Мотоцикл можна оснастити багажником та захисними дугами. Крутий мотоцикл, який буде тобі довго та вірно служити

Geon CR6z 250 також підійде на роль мотоцикла для кур’єра. На нього, на відміну від багатьох стрітових мотоциклів, можна встановити багажну платформу.

 

GEON X-ROAD 250 та GEON X-Road Light 200/250 – мотоцикли класу цивільного ендуро. Вони нададуть максимальний комфорт завдяки м’яким підвіскам, зручному сидінню та прямій посадці.

На мотоциклах бренду Geon ти можеш отримувати задоволення, відчувати вітер свободи та мати додатковий дохід. Робота кур’єром допоможе розкритися як особистість, навчитися комунікувати, а також краще пізнати місто та його мешканців.

Таку роботу можна розглядати як гру, де за певний час потрібно дістатися з точки «А» до точки «В», долаючи перешкоди на своєму шляху. Це навіть цікавіше, ніж кататись по місту без певної мети. А мотоцикл зробить твою гру цікавішою та більш насиченою на емоції.

Related Posts
cr6z, geon cr6z, geon, купить мотоциклшлем, шлем геон, geon, geon helmets, helmet, купить шлем, regbnb xjhybq ijkjv