Самокат або мотоцикл

Самокат або мотоцикл?

Отже, почнемо з переваг самокату.

По-перше, його легко зібрати і взяти з собою, можна не перейматися        крадіжкою. Також його зручно зберігати, оскільки він компактний та не займає багато місця. Завдяки малій вазі легко підняти сходами, наприклад.

На відміну від більшості мотоциклів його не потрібно консервувати на зиму.

Немає потреби стояти у заторах. Тротуарами дістатися на роботу на самокаті часом вийде в рази швидше, ніж на авто.

Демократична вартість та недороге обслуговування. У самокаті немає стільки вузлів і деталей, як у мотоциклі, тому навіть електросамокат з батареєю та моторчиком не вимагатимуть стільки уваги, скільки необхідно мотоциклу.

Легкість керування. Навчитися керувати самокатом досить легко.

Це все одно фізична активність і свого роду вправа на баланс.

Самокат, купить самокат , преимущества самоката, где купить самокат, недостатки самоката, купить мотоцикл, преимущества мотоцикла, недостатки мотоцикла, первый мотоцикл.
Самокат, купить самокат , преимущества самоката, где купить самокат, недостатки самоката, купить мотоцикл, преимущества мотоцикла, недостатки мотоцикла, первый мотоцикл.

Недоліки самокату:

Ризики. Травматизм на самокатах досить високий, оскільки керувати самокатом ніхто не вчить, як і не вчить правильної послідовності дій у небезпечній ситуації. Багато хто не сприймає самокат як повноцінний транспорт і тому не усвідомлює ризиків, про що говорить також відсутність у райдерів будь-якого захисту та екіпіруваня.

Він не розрахований на нерівні поверхні. Для їзди самокатом обов’язковою умовою є наявність твердого асфальтованого покриття. Самокати відрізняються чутливістю до якості дорожнього полотна. Тому по путівці на ньому не поганяєш.

Він також не розрахований на довгі дистанції. Довго на самокаті не покатаєшся, як через втому, адже їхати доводиться стоячи, так і через обмеженість ресурсу акумуляторної батареї.

Переваги мотоцикла:

Звичайно, безперечним плюсом мотоцикла є відчуття від швидкості та свободи їзди, адреналіну, що отримується при агресивній їзді та єднання з дорогою під час подорожей.

У місцях платного паркування для мотоциклів воно безкоштовне. Місця для мотоцикла потрібно мало і паркування не складе труднощів навіть у густонаселених мегаполісах.

Мотоцикл привертає увагу. Він цікавий багатьом, адже  й транспорт, й пілот в екіпіруванні виглядають завжди стильно та сміливо. Таким чином, мотоцикл піднімає самооцінку та формує особистість.

Економія часу. Завдяки швидкості та маневреності пересуватися на мотоциклі можна набагато швидше, ніж на будь-якому іншому транспорті. Безперечно, мотоцикл – найшвидший транспорт для міста.

Можливості прохідності. Ніхто не сперечатиметься, що можливості прохідності мотоцикла значно перевищують можливості самокату.

Комфорт. На зручному мотоциклі можна їхати багато годин поспіль, не відчуваючи втоми. На самокаті поїхати в інший кінець міста мало хто наважиться.

geon cr6z, geon, купить мотоцикл
cr6z, geon cr6z, geon, купить мотоцикл

Кілька недоліків мотоцикла:

Мотоцикл коштує трохи дорожче та вимагає обслуговування. Плюс витрати на бензин.

Мотоциклом керувати складніше. Краще закінчити мотошколу. Крім того, навички управління вимагають постійного вдосконалення.

Сезонність. Це стосується не всіх мотоциклів, але більшості. Також потреба шукати місце для зимівлі.

Їзда дорогами загального користування вимага додаткової уваги.

Необхідність в екіпіруванні.

Ми ні на що не натякаємо, але переваги мотоцикла очевидні. Обрати свій ти можеш, перейшовши на головну сторінку.

український електро мотоцикл, scramper, geon, geon scramper, emgo, emgo technology , electro motocyclescrambler, geon, gen scrambler, мотоцикл для міста, мотоцикл, куплю мотоцикл

GEON SCRAMBLER LIGHT 200

Стиль, який завжди з тобою