Переваги GEON Stinger

Це унікальний стрітбайк серед запропонованих на ринку України в своєму ціновому сегменті. Він має ряд переваг, які вигідно виділяють його з безлічі пропозицій і технічних рішень.
Розглянемо детально його переваги і розкриємо, в чому його технологічність.

1. Отже, перша перевага — це система охолодження. Geon Stinger 250 повітряно-масляного охолодження, але відрізняє його те, що рама є частиною системи охолодження. Моторне масло закачується в раму для відводу тепла. При цьому встановлено і великий радіатор масляного охолодження. Тобто, двигун охолоджується, як потоком повітря, завдяки ребристій поверхні, до того ж нижній обтічник двигуна черпає вгору повітря і направляє на додаткове охолодження двигуна, також радіатором і плюс до всього, проходячи через раму відводиться тепло.

GEON Stinger, Geon ,GEON Stinger 250R, moto, GEON мотоцикл
geon фара, geon stinger, stinger, купить geon, купить Zontes

2. До слова, рама сталева і повністю зварена роботом. Цьому приділено велику увагу, оскільки на рамі не повинно бути тріщин навіть e разі удару, адже, як уже говорилося раніше, вона є частиною системи охолодження. Деформація при зварюванні практично дорівнює нулю, що також дозволило виконати установку пластикового обважування по технології без застосування гвинтових з’єднань з мінімальними монтажними зазорами декоративних деталей (менше 0,5 мм).

3. У двигуні Geon Stinger 250 використовується технологія цілісно алюмінієвого циліндра без гільзи, яка забезпечує рівномірне теплове розширення матеріалу між стінкою циліндра і поршнем, тим самим усуваючи шум поршня об стінку циліндра. А тонка стінка циліндра, в свою чергу, підвищує ефективність відведення тепла. Двигун працює дуже тихо і м’яко, без гільз, з нікасіловим покриттям.

GEON Stinger стрит, GEON Stinger, GEON, Stinger, Zonger, мотоцикл для міста, потужний мотоцикл

4.Технологія тонкостінного циліндра з нікасіловим напиленням присутня на ринку вже не перший десяток років і з нею добре знайомі власники BMW. Нікасіл — акронім від НІкель, Карбід і СІЛіціум. Нікас — це тонкий шар нікелю товщиною 0,1-0,2 мм з надтвердими частинками карбіду кремнію, твердість якого не набагато менше твердості алмазу. Так що про ресурс двигуна точно турбуватися не варто. Це покриття використовується для твердості й довговічності. У свою чергу алюмінієвий корпус циліндра забезпечує низьку вагу двигуна, рівномірний розігрів (оскільки і поршень, і циліндр виготовлені з одного металу) і ефективне охолодження. Теплопровідність алюмінію приблизно в 5 разів вище, ніж у чавуну.

geon, geon stinger фото, stinger, купить geon, купить Zontes, Zontes в Україні

5. Наступна перевага — це конструкція сухого картера. Ходовий опір компонентів дуже низький, в той час як компоненти, що працюють усередині звичайної коробки, занурені в масляну ванну, зустрічають додатковий опір в’язкого масла. А це впливає на витрату і розгінні характеристики двигуна. Головна перевага системи «сухого картера» — забезпечення безперебійної подачі масла з постійним тиском при будь-яких умовах руху. Колінвал при обертанні не відчуває опору в піддоні масла, завдяки чому збільшується потужність. Ну, а масло не розбризкується колінчастим валом по всьому картеру, що приводить до маленької витрата мастила. Масло не контактує з картерними газами, таким чином збільшується термін його служби. Всі перераховані переваги дозволяють підвищити загальну надійність мотора. У цьому двигуні використовується режим канального змащення під тиском, при якому, завдяки конструкції подвійного масляного насоса під високим тиском подається масло конкретно на ті області, які повинні бути змащені.

geeon stinger 250, geon, stiinger, мотоцикл, геон, дорожній мотоцикл, мотоцикл для міста

6. Механізм запуску з декомпресором.

7. Безпружинні маси Geon Stinger 250 значно знижені за рахунок полегшених дисків з алюмінієвого сплаву, що поліпшує характеристики розгону на старті. Диски виготовлені в три етапи: лиття, кування, фрезерування.


8. Для цієї моделі використовується спеціально розроблена фарба, яка розпилюється роботами в герметичному середовищі і набагато більш стійка до ультрафіолету.


9. Бензобак виготовлений з двошарового оцинкованого листа, що запобігає корозії. Таке рішення може бути рятівним для паливної системи і для двигуна в умовах тривалої експлуатації.


10. І ще одна невелика, але приємне перевага — багатофункціональний замок. Він виконує функцію не тільки замка запалювання, а й відкриває кришку бака, блокує кермо і через нього знімається сидіння.

geeon stinger 250, geon, stiinger, мотоцикл, геон, дорожній мотоцикл, мотоцикл для міста

Технологічність новинки бренду Geon Stinger 250 заслуговує на особливу увагу. Якщо ви давно шукали надійний мотоцикл з невеликим об’ємом двигуна, і за приємну ціну, придивіться до цієї моделі.

эндуро, эндуро мотоцикл купить, купить мотоцикл 300 кубов,кроссовый мотоцикл, купить кроссовый мотоцикл, купить эндуро, кросовий мотоцикл, enduro, geon dakar 250, geon dakar, gns, geon gns 300, внедорожный мотоцикл, хард эндуро,geon bike, geon unit багажник, geon, unit, купить мотоцикл geon unit