Результати третього етап Чемпіонату України з Супермото.

Geon Dakar 450 Geon X-Ride 150

І знову Ілля Михальчик виявився поза конкуренцією і оформив черговий  переможний дубль на піт-байці Geon X-ride 150 в класі PitBike. За результатами суботньої кваліфікації Ілля забронював за собою перше місце на стартовій решітці, але обидва заїзди йому довелося стартувати останнім через запізнення на побудову стартової решітки.

Geon X-Ride 150

У першому заїзді з останньої позиції, а в другому і зовсім з пітлейна. Проте, Іллі це не завадило швидко нагнати інших учасників, потім методично всіх обійти і навіть наростити невеликий відрив. Таким чином, скарбничка бренду GEON поповнилася ще двома золотими медалями.

Важливо підкреслити, що на цьому етапі серйозно втрутилися в боротьбу за подіум дві представниці прекрасної статі – Лагода Анжеліка (номер 7) і Даниленко Тетяна (номер 666). Така тенденція не може не радувати, і ми щиро бажаємо дівчатам нових досягнень – подіумів і перемог.

Geon X-Ride 150

В основному класі супермото – OPEN Микита Калінін, Костянтин Писарєв і В’ячеслав Доскач зайняли відповідні місця на стартовій решітці за результатами кваліфікації. Микита, що пілотував KTM, впевнено провів обидва заїзди і з відривом фінішував, повністю контролюючи кожен заїзд. Між Писарєвим на KTM і Доскач на GEON обидва заїзди відбувалася боротьба за срібло на перших колах, але в обох заїздах Костянтину вдавалося наростити темп і відірватися від В’ячеслава. Таким чином, обидва заїзди повторили результати кваліфікації.

В’ячеслав Доскач на GEON Dakar 450 обидва рази зайняв третю сходинку принісши важливі очки в чемпіонаті в скарбничку команди GEON Motosport, але при цьому сам В’ячеслав втратив лідерство в особистому заліку поступившись першим рядком Микиті Калініну, який, до речі, є чинним гонщиком світового супербайка в класі 300 Кубів.

Інший пілот команди GEON Motosport – Владислав Поляков так само поповнив баланс в командному та особистому заліку 2-ма бронзами в класі JUNIOR.

Протягом гоночного уїк-енду бренд GEON представив свої нові моделі і деякі поточні розробки, які надійдуть у серійне виробництво вже в 2018 році.

Related Posts
GEON DAKAR 450Benelli TNT300