Geon Open Day Off-Road Одеса

GEON DAKAR 450

Офіційний дилер   Geon  в Одесі, мотосалон «Geon  Odessa»   і мотошкола   “HelloMoto”   запрошують всіх любителів мотоциклів класу «Off-Road»,   а також новачків які роблять перші кроки в цьому напрямку і бажають отримати незабутні відчуття від керування ендуро мотоциклом, на   Geon   Open   Day   2017   Road  Одеса.

Івент пройде  23 вересня,  на території мотошкола  «HelloMoto» за адресою вул. Інглезі 13 (кол. 25 Чапаєвської дивізії). Починається о 10.30

Для участі в Geon Open Day 2017 Off-Road Одеса пройдіть реєстрацію за посиланням: ТУТ АНКЕТА

Умови участі:

Прийти на 15-20 хв. Завчасно на яке ви реєструвалися, пройти повторну реєстрацію на місці, отримати квиток учасника.

  1. Наявність посвідчення водія з діючої категорією ‘А’ і базових навичок управління мотоциклом.
  2. Обов’язкова наявність мотошлема (при відсутності, ми надамо), наявність додаткової захисної екіпіровки вітається, рукавички, мотообувь, лати, черепаха.
  3. До управління мотоциклами не допускаються особи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
  4. Гарний настрій.

 

У нас буде невелика перерва з 14.00 до 14.30, під час якого інструктора мотошколи  «HelloMoto», а також гонщик команди «Geon Motosport»  Вчеслав Доскач, для всіх бажаючих покажуть майстер-клас по основним елементів управлення  ендуро Мотоциклом.

Серед учасників, буде розіграно подарунковий сертифікат від бренда  Geon  на суму 1500 грн. *

* – для участі в розіграші, потрібно випробувати один з представлених мотоциклів  Geon  і сфотографуватися до, після, або під час тесту на ньому. Після цього розмістити фотографію на своїй сторінці в Фейсбук або Інстаграм з хаштегом #geonopenday. Через 5 днів, 28 вересня о 12.00 ми визначимо переможця, фотографія якого набере Найбільший кількість лайків.

Від себе обіцяємо, цікавий івент, яскраві враження, безпеку, воду і хорошу каву!

Related Posts
GEON X-Ride Motard 150Geon X-Ride 150