Geon Open Day Kids Одеса

Geon kids

16 вересня офіційний дилер   Geon  в Одесі,  «Geon  Odessa »і мотошкола« HelloMoto »вперше   презентуют абсолютно новий клас мототехніки для дітей від бренду   Geon. Для реєстрації достатньо заповнити форму.

На території мотошколи   «HelloMoto» за адресою вул. Інглезі   13  (кол. 25 Чапаєвської дивізії) ми представимо   Geon  X-Ride   110   mini, сучасний і один з найбільш технологічних дитячих мотоциклів для їзди по бездоріжжю, на ринку. При створені X-Ride 110 mini мы не йшли на компроміси, тому тут присутній, спортивна геометрія шасі, сучасний чотиритактний двигун, длінноходная, позашляхова підвіска, дискові гальма, напівавтоматична КПП і електростартер. Також ми представимо лінійку дитячих квадроциклів від  Geon, що складається з моделей Force 110 і Axis 110. Як і при проектуванні мотоцикла ми впровадили найкращі рішення на ринку, потужне шасі, дліноходная, енергоємна підвіска, дискові гальма, інжекторний двигун, автоматична трансмісія, електростартер.

Як все буде відбуватися:

Попередньо один годину ми ділимо на чотири   сета, по 15 хвилин кожен, протягом яких   досвідчені інструктори школи розкажуть як правильно і безпечно   зробити перші кроки в світ мототехніки, а при бажанні, і достатньому рівні розуміння,   Ваша дитина зможе спробувати що таке   Geon   X-Ride   110   mini   або   Geon Force 110   в русі   на спеціально побудованій трасі.

Короткие заняття,   що включае   пояснення основ техніки управління і безпеки будуть проводитися індивідуально з кожною дитиною. Залежно від кількості учасників час заняття з кожною дитиною може бути скориговано в бік збільшення до 20-25 хвилин. Після того як всі учасники пройдуть базове, короткий, навчання і спробують мототехніку в русі, ми готові надати техніку для повторного тесту всім бажаючим діткам.

На сьогоднішній день лінійка мотоциклів   Geon   включаючи модифікації, становить понад 30-ти моделей. Починаючи з 2012 року мотоцикли   Geon   ви   можете регулярно бачити на змаганнях, зокрема Чемпіонаті України   по Супермото.   Geon   один з перших вивів на український ринок і змагання, Питбайк, на яких вдосконалювали свою майстерність юніори та будушие чемпіони в часності Микита Калінін, Влад Поляков, В’ячеслав Доскач. Однак в лінійці   Geon   ніколи не було моделей для самих маленьких шанувальників мотоциклів і цю прогалину ми спробуємо усунути разом з вами 16 вересня.

Related Posts
GEON DAKAR 450GEON DAKAR 450

GEON SCRAMBLER LIGHT 200

Стиль, який завжди з тобою