Нове покоління GEON Terrax – 4 комплектації

GEON TerraX

З моменту початку вистави моделі GEON Terra-X 250 на ринку України наша команда зробила популярним клас середньо розмірного ендуро. Так само цей мотоцикл відомий в сегменті розважальних ендуро мотоциклів в Україні.

Розуміючи, що попит на таку техніку збільшується розширили асортимент мотоциклів, сформувавши різні комплектації. Мотоцикли для мото любителів з різними запитами, рівнем водіння і бюджетами.

Terrax 2019

GEON TerraX

Terrax 2018

Основні відмінності

З’явився поділ моделі на версії з професійними регульованими амортизаторами відповідно з більш високою ціною, і на версію з не регульовані амортизаторами з доступною ціною в цьому класі.

З’явилася комплектація мотоцикла з двигуном дорожнього напрямки – двигун CR6 250 куб.см. З 6-ступінчастою КПП і масляним охолодженням. Відмінна версія для тих, хто катає менше по гірській місцевості і більше з порівняльного бездоріжжю: по грунтових і дорогах і стежках. Цей двигун надає вищу максимальну швидкість.

Задній амортизатор представлений нерегульованим варіантом або вже зрозумілий для більшості газо-масляний амортизатор з регулюваннями і розширювальним бачком бренду Fastace.
Реалізовано мотоцикл з колісною формулою 21/18. Цього чекали просунуті райдери для підкорення складного бездоріжжя.

Схожість моделей
Всі версії зберегли повноцінну потужну вилку перевернутого типу з великим діаметром. Такі ж вилки встановлюються на повнорозмірні ендуро мотоцикли Dakar.
Кермові траверси: потужні і зручні в управлінні, взяті з повнорозмірного Dakar.
Кермо: виконаний з алюмінію, з перемінним перетином 28 мм. Міцний і надійний кермо для поїздок і легкого фана.

Інші опції
Мотоцикли оснащуються полегшеними алюмінієвими анодованими колісними ободами і маточинами, встановлено відкидні фрезеровані анодовані важелі зчеплення і переднього гальма. Застосовується інформативний і сучасний світлодіодний цифровий спідометр. Прокачано паливна система – новий прогресивний Карбюратор Nibbi Pwk краще розкриває потенціал базових двигунів. Привід здійснюється посиленими ланцюгами 520H. Вихлопна система на мотоциклах встановлена ​​з Megabomb-му.

З приємних дрібниць на версіях: встановлений захист переднього гальмівного диска, LED покажчики поворотів, алюмінієва лапка КПП, пасажирські підніжки і система прогресії.

Завдяки зміні виробничої платформи, поліпшили якість моделі – з більш багатою комплектацією зберегли ту ж ціну. Таким чином, бюджетна комплектація з нового покоління, вийшла набагато дешевше колишніх версій до 2019 року. Дорожча комплектація з дорогим двигуном CR6 за вартістю приблизно залишилося дорівнює скупий бюджетної комплектації минулих років.

Що тобі подобається більше?

За що готовий заплатити?

шлем, шлем геон, geon, geon helmets, helmet, купить шлем, regbnb xjhybq ijkjv
Без категории

Розіграш шолому

Останнім часом зростає популярність індивідуального транспорту, яким можна швидко пересуватися по місту. Втомлені від громадського транспорту та заторів ми шукаємо більш привабливі транспортні засоби: скутер, самокат, мотоцикл. Розберемо плюси та мінуси кожного.

Детальніше»