Позашляхові мотоцикли – надійність на двох колесах

Навіть якщо ви – беззаперечний шанувальник «класики», проходити повз мотоціклов- «позашляховиків» безумовно не варто. І ми пояснимо вам, чому.

Почнемо з того, що таке «позашляховик». Це мотоцикл, який володіє підвищеною прохідністю і високою якістю їзди як на асфальтовому покритті, так і на ґрунтовках.

За рахунок чого забезпечується прохідність «позашляховика» – так це за рахунок спеціальної підвіски, яка дає запас ходу для подолання вибоїн і ям. При цьому, якщо ви вирішили купити позашляховий мотоцикл від Geon, слід пам’ятати про те, що це не єдиний клас, а кілька різновидів мототехніки, яку об’єднують високі показники прохідності, а ось різниця між ними цілком суттєва.

Види «позашляховиків»: як не помилитися при виборі

Серед варіантів мотоциклів для бездоріжжя, купити які можна в Україні, зазвичай виділяють такі специфікації:

        Ендуро – справжній важковаговик, добре показує себе на справжньому бездоріжжі. Ця категорія має великий ходом підвіски (для задньої він становить 120-140 мм, для передньої ще більше – 160-180 мм), а також має протектори з грунтозацепами. Таке поєднання надає стійкості і покращує амортизацію на вибоїнах. Ендуро випускають зазвичай в одноциліндрових і двоциліндрових варіаціях, проте чекати від нього великої потужності не варто – вона не перевищує 100 к.с. Ендуро вважаються позашляховими байками, які гарні для регулярних поїздок за місто, і якщо ви хочете проводити на своєму двоколісному коні час відпочинку – це відмінний варіант.

Внедорожные мотоциклы Geon

  • Більш легкий мотард – один з універсальних варіанті позашляхового мотоцикла, купити  в магазині від офіційного дилера, який можна і для міської їзди, і для заміських поїздок. Він володіє модифікованими колесами 17 ”, на які ставиться шосейна гума. Підвіска у мотард більше «заточена» під асфальт, ніж під болотно-земляне покриття, але підвіска дозволяє впоратися і з істотними перешкодами.
  • Легкі кросові мотоцикли теж вважаються позашляховими, хоча їх нерідко плутають з більш важкими і грунтовними ендуро. Кросові байки мають легку вагу і посилену конструкцію рами. Вони здатні також долати бездоріжжя за рахунок все тієї ж подовженою підвіски.

Внедорожные мотоциклы Geon 1

Якщо ви вирішили купити мотоцикл для бездоріжжя в Україні, задумайтеся про те, чи плануєте ви часті виїзди за місто або їзду по невеликих селищах і селах – саме там такий клас дійсно реалізує свої можливості на повну. Ну і, вибираючи серед пропозицій на українському моторинку віддайте перевагу дійсно надійним моделям, таким, як позашляховики Geon.

Related Posts