На що варто звернути увагу при виборі запасних частин на техніку Geon

Geon Pats - How to...

Періодично до нас надходять запити, пов’язані з проблемою пошуку деталей на нашу техніку. Проаналізувавши всі типові запити ми прийшли до висновку, що дана ситуація може бути пов’язана з використанням сленгових найменувань деталей (які можуть бути відсутніми в стандартній номенклатурі каталогів) або незнання особливості модифікацій модельного ряду (як правило це досить специфічна технічна інформація). Нижче ми наводимо список рекомендацій, який значно спростить цю задачу.

  1. Запчастини на нашу техніку ми уніфікуємо між моделями. Простий приклад: багато корпусні запчастини у Dakar 250 і Dakar 450 однакові, але моделі відрізняються. На практиці може так бути, що деталь в одному мотоциклі продана під нуль, а в іншому мотоциклі є в достатку на складі.

  2. Отримати список аналогів по всіх моделях Geon дуже просто – достатньо ввести найменування деталі або код GNMS в рядок пошуку на сайті Geonparts.

  3. Якщо і при такому підході запчастини все одно немає в наявності можна поступити наступним чином: скопіювати найменування деталі разом з кодом і відправити лист на пошту geonparts@gmail.com зазначену вгорі сайту з коротким текстом: «запчастина під замовлення». Як правило, в перебігу декількох годин, або максимум 1-2 робочих днів цей ви отримаєте відповідь, або з посиланням на аналогічну запчастину, або з інформацією про можливості поставки під замовлення.

  4. При пошуку сальника або підшипника – ввести в рядок пошуку слово «сальник» або «підшипник» і вибрати зі списку той, який відповідає необхідній маркування.

  5. Ще один альтернативний варіант, який ми пропонуємо – замовлення запчастини авіапоштою. При цьому озвучуються умови по вартості і термінів: є можливість вибрати, чекати запчастина в планової поставки або замовити її авіапоштою і заплатити трохи більше. Але, знову ж таки, такі варіанти ми намагаємося мінімізувати.

  6. З питання «ви мені прислали не те, що потрібно». Не дивлячись на старання по уніфікації запчастин все ж є деякі відмінності. Наприклад три модифікації мотоцикла Pantera, або X-Road з трьома різними двигунами. Для цього і створений сайт. Це головна причина, чому ми намагаємося не приймати замовлення по телефону або по пошті без вказівки конкретних кодів деталі з сайту. Ми радимо покупцям звертатися   в наші авторизовані сервісні центри, де майстри визначать і встановлять саме ту запчастину, яка підходить для даної моделі.

  7. Щодо замовлення дрібниці, як болти-гайки стандартних розмірів то їх замовляти немає сенсу, так як простіше і дешевше їх знайти в будь-якому автомагазині або будівельному супермаркеті.

  8. Іще раз нагадуємо, у нас є і форум, на якому зібралися мотолюбителів з чималим стажем, часто просте питання поставлене на форумі допоможе розібратися з проблемою і це стосується не тільки запчастин.

Сподіваємося, інформація була корисною і відповіла на часті і важливі питання.

Related Posts
Geon на Motobike 2017