Відбувся 3ий етап ЧУ по Супермото: Доскач та Geon знову чемпіони

Geon Sport

Вячеслав Доскач на Geon Dakar 450 SM  в непростой борьбе с конкурентами на японских и австрийских мотоциклах стал чемпионом Украины в классе OPEN по результатам сезона 2016. І це вже другий чемпіонський титул за всю історію Чемпіонату України з Супермото для українського інжинірингового бренду Geon.

Geon Sport

Кваліфікаційні заїзди відбулися без сюрпризів. Перше місце виборов Микита Калінін. За ним розташувалися – Владислав Білий, В’ячеслав Доскач та Костянтин Писарєв відповідно.

В классе OPEN в первом заезде борьба завязалась между Вячеславом Доскачем и Константином Писаревым за вторую ступень пьедистала. Після декількох обмінів позицією, боротьба за друге місце закінчилася падінням Писарєва. Це дозволило В’ячеславу фінішувати на другому місці відразу після Микити Калініна з комфортним відривом від найближчого переслідувача і добути цінні очки в скарбничку чемпіонату.

У другому заїзді Доскач зі старту обійшов Владислава Білого   і довго утримував позицію. До середини заїзду В’ячеслава нагнав Костянтин Писарєв і після обгону кинувся наздоганяти лідера заїзду – Микиту Калініна. Після нетривалої боротьби Калінін зумів відстояти першу позицію і оформив переможний дубль. Писарєв приїхав другим, а В’ячеслав Доскач замкнув трійку лідерів.

За сумарним результату трьох етапів титул чемпіона в классе OPEN зарабативает В’ячеслав Доскач та команда Geon Motosport.

Related Posts