У наявність надійшли нові моделі шоломів GEON-Helmets.

У цьому сезоні бренд   GEON освоює нові субкласи в напрямку мотоциклів і сегменті шоломів. 

    Одна з довгоочікуваних новинок – модуляр (фліп-ап) c (окулярами) додатковим вбудованим тонованим Візор. В цьому класі представлена ​​модель GEON 950. Асортимент кольорів становить класичний чорний під лаком, універсальні чорно-сіро-білий і два шолома з флуорісцентной забарвленням з яскраво-оранжевим і яскраво-жовтим поєднанням.

 

Інша, ще більш довгоочікувана новинка – повноцінний інтеграл для дітей і підлітків ШОЛОМ GEON 956S з розмірами від S до L з відповідними   параметрами. Модель поки представлена ​​в одному кольорі.

GEON 956S

   І третя новинка це інтеграл c (окулярами) додатковим вбудованим тонованим Візор – ШОЛОМ GEON 967. Даний клас надає поєднання найбільш безпечного класу шкаралупи – інтеграл і елемента комфорту додаткового візору, що і пояснює популярність цього під-класу шоломів.

GEON 967

   Шоломи Geon виготовляється на одних заводах зі знаменитими європейськими брендами, відмінність тільки в ціні – вона нижче в 2-3 рази.
   Так само, як і раніше, надходження супроводжується запчастинами і аксесуарами – змінні обшивки, візори, запасні механізми візору та інше.
Весь асортимент шоломів вже доступний   до замовленя он-лайн
Related Posts
GEON Bullet 400Geon X-ride 110 cross-mini