Підсумки Geon Open Day Одеса

Geon Dakar

 3 червня одесити мали можливість зустріти літо разом з командою Geon-Benelli на першому Geon Open Day в сезоні 2017.

 Традиційно цікавий і яскравий день тест-драйвів, зібрав всіх бажаючих ближче познайомитися з топовими моделями марок, адже для тест-драйву виробник надав більше десятка моделей.
Гостем і активним учасником тест-драйву став пілот команди Geon Motorsport, дворазовий чемпіон України з супермото В’ячеслав Доскач.

В’ячеслав Доскач:

 «Сьогодні команда Geon запропонувала мені взяти участь в заході такого формата.  Мені  вдалося протестувати Benelli 302R, Benelli TNT 25, Geon Grand Tour 400, обидві модифікації Dakar. На піт-байках  я не їздив. Новинка цього сезону Benelli 302R – дуже цікавий мотоцикл, легкий в управлінні, досить потужний, це ідеальний варіант для міської трехсоткі. На Benelli TNT 25  я їздив ще в минулому сезоні, мотоцикл мені подобався вже давно, такий бадьорий стрітовий варіант. На дорозі він поводиться не гірше 302R. Grand Tour 400 – мотоцикл на любителя, легкий туристичний ендуро, враховуючи його вагу – рулится він просто відмінно, хоча і центр ваги у нього досить високо, як для 400-тки. За рахунок одноциліндрового двигуна, крутний момент починається на низьких оборотах.
В цілому про захід враження залишилися просто відмінні. Дуже позитивний, легкий формат збирає всіх любителів марок  Geon-Benelli і тих, хто тільки придивляється до мотоциклів цих фірм ».

Андрій Кравець, бренд менеджер Geon:

 «Ми вже не перший раз  проводимо Geon Open Day в містах-мільйонниках нашої країни. Традиційно, наш тур стартує в Одесі. Ми вибрали такий формат заходу, так як він дозволяє бути ближче до наших існуючих клієнтів і максимально швидко і повністю відповісти на питання тих, хто тільки обирає собі мотоцикл. Однією з головних фішок цього заходу стали дві паралельні траси – оффроуд і дорожня, для всіх   типів мотоциклів, представлених на тест драйве.  Цілком очікувано, улюбленцем публіки стала наша нова модель Benelli 302R, на тест-драйв цього спортбайка просто черга стояла! Несподівано для нас великий ажіотаж був  навколо пітбайку  GeonX-ride 150 Motard. По-початку багато хто побоювався на нього сідати, але після декількох хвилин на ньому – людина просто не хотіла з ним розлучатися.
Ми вдячні всім, хто приєднався до нас на першому Geon Open Day в цьому році і чекаємо всіх в Києві 10 червня! »

Related Posts
Geon Open Day