Перший в Україні тест-драйв для дітей.

GEON Helmet

Колектив «GEON» вважає за краще бути першим не тільки в технічних модернізаціях і доробках. Ми вирішили піти далі і першими в Україні організували день тест-драйвів для дітей.

Розвиток мото-культури в Україні одна з пріоритетних завдань Geon. GEON », в 2017 році ми вирішили, що пора зробити важливий крок – залучити дітей до мотожиття. З цією метою команда Geon підготувала техніку в класі дитячих піт-байків і квадроциклів, фірмові шоломи для дітей і, звичайно, програму навчання спільно мотошкола HelloMoto.

Geon X-ride 110 cross-mini

Як уже повідомлялося раніше – були представлені такі новинки для наймолодших як:
– дитячий піт-байк  Geon X-ride 110 cross-mini 
– дитячі квадроцикли GeonForce 110EFI та AXIS 110 EFI

Geon Force 110 EFI

І в минулу суботу 16 вересня Офіційний дилер Geon в Одесі – мотосалон Geon Odessa і мотошкола HelloMoto провели перший в Україні тест-драйв, організований спеціально для дітей – Geon Open Day KIDS.

Мотоцикл і квадроцикл працювали в режимі non-stop. Діти з великим задоволенням випробували техніку Geon і швидко освоїлися з її управлінням. Команда Geon зарядилася позитивними емоціями разом з юними мотоциклістами. Приємно спостерігати за першими кроками в освоєнні техніки дітьми. А батьки могли переконатися, що при правильному підході це не небезпечно, а навпаки корисно – завжди добре, коли дитина захоплена цікавим і корисним хобі.

Geon Force 110 EFI

Дана техніка виготовлена ​​по всіх канонах дорослої мото-техніки, але в зменшеному розмірі.  Тому перед використанням інструктори проводили уроки водіння, за результатами якого визначався рівень вміння і дитина допускався під опікою до тест-драйву.

Geon X-ride 110 cross-mini

Окреме спасибі за допомогу в організації школі водіння HelloMoto і київській школі Free Ride, а також фірмовим сервісного центру – Geon Service, за підготовку і безпечну експлуатацію мототехніки.

Geon X-ride 110 cross-mini

Related Posts
Benelli TNT300GEON Grandtour 400