Перший український електромотоцикл

GEON ScrAmper

 

Українські бренди GEON і Electromoto Ukraine спільно будують перший повноцінний український електромотоцикл з робочою назвою GEON ScrAmper. Робочий прототип буде презентовано публіці до кінця березня 2019 року.

Специфіка ринку електромотоциклів полягає в тому, що вони дорогі. До того ж частина з них більше нагадує пап’є-маше – в них не працюють підвіски, немає правильної геометрії і продуманої посадки. Це результат того, що техніку створюють не мотоциклісти, а «електрики».

Щоб вирішити цю проблему компанії GEON і Electromoto спільно будують електромотоцикл для повноцінної експлуатації. За базу виступає GEON Scrambler 250, і електробайк абсолютно не поступається бензиновому донору. Потужність силової установки 15 кВт (20,4 к.с. для ДВС) дозволить розігнати мотоцикл до 120 км / ч.

Інженери GEON займаються доопрацюванням китайських і створенням власних бензинових мотоциклів. Фахівці створюють техніку для українських споживачів вже більше 10 років. Команда постійно вдосконалює модельний ряд і покращує технології мото-інжинірингу.

Команда постійно вдосконалює модельний ряд і покращує технології мото-інжинірингу. Команда постійно вдосконалює модельний ряд і покращує технології мото-інжинірингу. Команда постійно вдосконалює модельний ряд і покращує технології мото-інжинірингу. Великий запас ходу машин і непогана, як для невеликого мопеда швидкість (до 80 км / ч). Зараз одиниця техніки проїжджає в середньому 140 км на одному заряді і не потребує дозарядженню протягом робочої зміни.

GEON ScrAmper став першим спільним проектом партнерів. Далі команди планують зменшити час повного заряду до 1 години, адаптувавши байк до опції Fast Charger. Зараз мотоцикл підтримує тільки 2 режими заряду – «домашній» і Mode 2 для електромобілів. В такому режимі працює 85% зарядних станцій в Україні.

Компанії сподіваються, що ідея технологічного електромотоцикла вітчизняного виробництва буде мати позитивний відгук на ринку. Старт дрібносерійного виробництва електромотоцикла планується запустити в Україні.

Презентація пройде в Києві і вже відкрита попередня реєстрація на сайті

Related Posts
Конкурс історійGeon Pantera 202CBF