Надходження GEONX-road 250СВ (2018)

GEONX-road 250СВ

У першій половині листопада очікується надходження мотоцикла X-road 250СВ в дилерську мережу.
Модель має переваги, напрацьованими за останні роки.

Зокрема, до останніх модифікацій всіх версій цього року відносяться такі покращення:

– з’явилися версії з цифровими спідометрами

– в структуру електропроводки вбудовані вологозахищені роз’єми

– встановлено новий паливний кран

– в базовій комплектації включена додаткова фара з кріпленням на кермо на 4 світлодіода

– на кермо виведено USBпорт

– розширена колірна гамма – додані наклейки з камуфляжним зеленим мотивом.

 

При цьому нова партія  розділена на 3 модифікації:

Перша версія – Off-roadSTND – це версія з позашляховими покришками з помірним протектором, аналоговий спідометр і стандартний амортизатор. Модифікація виникла, як відповідь на численні запити українських покупців про бюджетну версії.

Друга версія – Off-roadPRO – це версія з позашляховими покришками Kendaс агресивним (крос / ендуро) протектором, цифровим світлодіодним спідометром і тайванським регуліруемимамортізаторомFastace.

Іверсія- On-roadPRO – отлічаетсяотOff-roadPROтолько покришками – тут встановлені дорожні покришки Kenda. Обидві версії PROподразумевают: амортізаториFastace, цифрові спідометри і покришки Kenda.

Всі версії мотоциклів оснащуються армованими захистами рук, гелів аккумулятораміDynavolt, а також продовжує діяти спеціальна програма – при купівлі будь-якого мотоцикла Geon покупець отримує в подарунок моторне масло Motul на дві перші заменидля підвищення результативності обкатки.

Оновлений лайтендуро X-Road 250 – мотоцикл подвійного призначення розроблений для повсякденної експлуатації на автомагістралях, міських вулицях, сільських і грунтових дорогах.

Любителі далеких поїздок оцінять длинноходную підвіску, широке сидіння і комфортну посадку на мотоциклі, так само є платформа під багажний кейс.

У ролі силової установки виступає економічний, але таговітий 4-х тактний, двигун повітряного охолодження, об’ємом 250 см3 з максимальною потужність до 18 к.с. / 7000 і крутний момент до 19Нм / 5500, а вихлопна система крім сучасного дизайну забезпечує високо-ефективну Роботу двигуна.

Related Posts
Geon Black Friday