GEON Tactic 1000 EFI

Якщо вам сподобався цей квадроцикл, відвідайте наш найближчий фірмовий магазин і отримаєте повну консультацію по цій моделі.

274 230 грн.

Опис

Квадроцикл Geon Tactic 1000 – це новий флагман модельного ряду в класі утилітарних квадроциклів. Сучасна і прогресивна модель квадроцикла побудована на базі просторової несучої клітини, звареної зі сталевих труб круглого перетину, така конструкція забезпечує високу жорсткість на кручення і поздовжній вигин.

Головна особливість квадроцикла – подолання порогу тисячі куб.см. об’єму двигуна. Двигун інжекторний, бензиновий, 4-х тактний, рідинного охолодження. Крутний момент на литі 14-дюймові колеса передається через варіатор канадського бренду  CVTech-IBC, який забезпечує рівне і прогресивне зчеплення, знижений вага зі зменшеним інерційним обертальним ефектом, продуктивність і миттєве час відгуку.

Квадроцикл Geon Tactic обладнаний електричним підсилювачем керма (EPS) – потрібна опція, з огляду на вагу, розмір коліс і потужність.

Tactic тисячі оснащені ефективними гальмівними системами: гідравлічні дискові на передній і задній осі, які здатні надавати необхідний гальмівний ефект для даної моделі.

У базову комплектацію включені ряд корисних опцій: лебідка, фаркоп, захист рук, спинка пасажира.

Технічні характеристики
Тип двигунаV-Twin, 8 клапанів, інжектор
Тип охолодженняРідинне
Об’єм двигуна1000 куб.см
Максимальна потужність68 к.с./ 7000 об/хв
Максимальний крут.момент70 Н.м./ 6000 об/хв
Система пускуЕлектростартер
Система запалюванняECU
Колісна база1570 мм
Дорожній просвіт320 мм
Довжина2550 мм
Ширина1313 мм
Висота1246 мм
Обсяг паливного бака20 л
РамаСталева трубчаста
КППКлиноремінною варіатор, передачі: підвищена, знижена, вперед, нейтраль і задній хід, повнопривідна, режим 2х4 і 4х4, блокування диференціала
Передня підвіскаНезалежна, подвійні А-образні поперечні важелі, амортизатори
Задня підвіскаНезалежна, подвійні А-образні поперечні важелі, амортизатори
Гальма, передні/задні2 диска / 2 диска
Пер.покришка27х9-14
Задн.покришка27х11-14
КомплектаціяАлюмінієві диски, електрична лебідка, фаркоп, пасажирська спинка, захист рук
Суха Вага410 кг
Купити
Якщо вам сподобався цей мотовсюдихід, відвідайте наш найближчий фірмовий магазин і отримаєте повну консультацію по цій моделі.

Geon Tactic 1000 EFI 261 360 грн.