Команда Geon Motosport успішно відкриває свій мото-спортивний сезон 2017

Geon X-ride GN-15

 

Перший етап Чемпіонату України з Супермото відбувся 20-21 травня на полтавському картодромі «Лтава». Незважаючи на дощову і холодну погоду на треку було дуже жарко завдяки боротьбі між пілотами.

У старшому класі – OPEN боротьба за золото велася між 2ма пілотами – це В’ячеслав Доскач на Geon Dakar 450 і Микита Калінін на KTM. У першому заїзді Микита, незважаючи на технічні складності, зумів випередити В’ячеслава з мінімальною перевагою після коректної і професійної боротьби. А тройку лидеров замкнул Сергей Сидоров на мотоцикле Honda.

Geon Dakar 450

 

Таким чином Доскач і Калінін за підсумками першого етапу поділяють між собою перший рядок особистого заліку чемпіонату з однаковою кількістю балів.

У класі Супермото PITBIKE Команда Geon Motosport була представлена ​​одним з найяскравіших пілотів українського мотоспорту – Іллею Михальчиком, який пілотував пітбайк Geon X-ride 150 SuperMoto під номером 55.  Не дивно, що обидва заїзди Ілля приїхав на першому місці.

Geon X-ride 150

Завдяки, загальним результатом, команда Geon Motosport займає перше місце в командному заліку.

В’ячеслав Доскач:
«Гонки пройшли відмінно. У першому заїзді була боротьба з Микитою Калініним, в якій я трохи поступився. У другій гонці свої корективи вніс вірний вибір гуми і погодні умови. Микита виїхав на дощовій, а я на сліках і коли трек почав підсихати – у мене з’явилося суттєву перевагу. В цілому, уїк-ендом задоволений – перше місце не може не радувати. Цілі на сезон максимальні. Будемо боротися далі! »
Related Posts
Benelli 302RGeon Open Day 2017 Одеса