Команда Geon Motosport прийме участь в UASBK 2017 року з Іллею Михальчиком на Benelli 302R

Geon Benelli 302R

Відразу три чудові новини:

Перша – це те, що в українському чемпіонаті ШКМГ з’явиться новий клас – 300 кубів. Світова тенденція прийшла і в Україну. Цей клас у мотоспорті, як і сам клас мотоциклів, явний претендент на звання найпопулярнішого в перспективі.
Такі мотоцикли надають баланс технічних характеристик і вартості. А вартість це головний обмежувач, який не дозволяє багатьом достойним пілотам брати участь в гонках.
З появою цього класу мотоспорт України повинен отримати нове дихання, так як цей клас приверне багато спортсменів, а зросла популярність змусити потенційних спонсорів по-новому поглянути на перспективи такого виду реклами.
Від цього виграють всі, в тому числі і глядачі.

Друга новина, це те, що команда GEON-Motosport братиме участь в новому класі чемпіонату з новим мотоциклом Benelli Tornado 302R.
Як було анонсовано на виставці Мотобайк 2017 – команда GEON-Motosport уклала контракт з одним з найуспішніших українських мотогонщиків – Іллею Михальчиком, який протягом 2017 року брати участь в UASBK 2017 на Benelli 302R, спеціально підготовленому інженерами GEON-Motosport.
До слова, паралельно Ілля буде ганятися за німецьку команду Triple-M в світовому чемпіонаті на спортбайке Kawasaki Ninja ZX-10RR.

І третя новина це те, що серійні поставки нового спортбайка почнуться вже цієї весни. Буде доступна лімітована партія мотоциклів з можливістю оформлення замовлення.

Дивитися прямі трансляції гонок і вболівати за нашу команду всі бажаючі можуть на сайті http://mostvideo.tv/

Related Posts
Benelli 320R