Geon Scrambler 250

GEON
Scrambler 250

Стильний і практичний мотоцикл на кожен день

Переваги

Колеса і гума

Формула 17/17 з покришками 50/50, для прохідності по дорогах і легкому бездоріжжю

Гальма

Передній, дисковий, 270 мм, 2-х поршневий супорт / задній, дисковий, 210 мм, однопоршневою супорт

Двигун

Зрозумілий і надійний ДВС імплантований високо в раму, що забезпечує великий дорожній просвіт

Система охолодження

Повітряно-масляна система охолодження ефективно віддає тепло двигуна

Керованість

Широке кермо, посадка забезпечують комфортне керування мотоциклом

Зовнішній вигляд

Сучасний дизайн привертає погляди перехожих на вулиці

Технічні характеристики

Тип двигуна

1-циліндр, 4-х тактний, SOHC, 2-клапанний, з баланс-валом

Потужність

18 к.с при 8500 об.

Система запалювання

CDI

Обсяг

224 см³

Система живленя

Карбюратор

Система пуску

Електростартер

Рама

Сталева трубчаста

Передня підвіска

Телескопічна вилка перевернутого типу

Гальма

Передній, дисковий, 270 мм, 2-х поршневий супорт / задній, дисковий, 210 мм, однопоршневою супорт

Задня підвіска

Сталевий маятник, моноамортизатор

Шини

2.75-18 / 3.25-18

База

1360 мм

Записатися на тест драйв

Записатися на тест драйв

Scrumbler.jpgScrumbler.jpg
Scrambler
250

Люди звикли до того, що ексклюзивні, красиві, і незвичайні мотоцикли це обов’язково дорого і не досяжно Команда GEON руйнує стереотипи. Тому в представлена ​​безпрецедентна модель – GEON Scrambler 250. Цей концепт-байк можна назвати серійним кастомом, як би це парадоксально звучало. Тут все готово для того, щоб зробити свій унікальний і неповторний мотоцикл. Вам не доведеться міняти раму, підвіски та інші глобальні деталі, а залишається тільки зробити косметичний тюнінг, глибина якого залежить від ваших уподобань.

Крім унікальності і брутальної краси, мотоцикл так само як будь-який скрамблер поєднує в собі такі якості, як простота і надійність. Його можна однаково успішно використовувати як в міському режимі, так і на пересіченій місцевості.

Новий байк оснащується вже добре знайомим двигуном CR6. Це легкий і надійний агрегат з масляним охолодженням і 6-ступінчастою КПП. Двигун вбудований в сталеву дюплексну раму, яка своїм виглядом відразу говорить про спартанському характер мотоцикла: жорстка і надійна. Двигун в рамі імплантований високо і забезпечує мотоциклу солідний дорожній просвіт – 260 мм. Майже як у деяких ендуро мотоциклів.

На відміну від міського побратима CR6, на скрамблері встановлена ​​телескопічна вилка перевернутого типу з пристойним діаметром. Ще один плюс в скарбничку «всеїдності» мотоцикла. Задня підвіска проста – сталевий маятник і моноамортизатор. Гальма і передній і задній дискові, з діаметром 270 мм і 210 мм відповідно.

GEON Scrambler обладнаний LED світлотехнікою з усіх боків. До того ж фара, скомпонована з великої кількості LED-елементів не тільки світить добре, але і виглядає дуже круто і стильно.

Ще, здавалося б, не значна деталь – крила, не залишать байдужими нікого. Вони зроблені дуже добротно з товстого шліфованого алюмінію і перегукуються зовнішнім виглядом із сучасною тенденцією оформлення стильних ультрабуків.

У базовій комплектації Scrambler оснащений дзеркалами з незвичайним методом установки – з торця. Це не тільки надає екслюзивно вигляду, але і дозволяє варіювати метод установки. Можна встановити в верхньому положенні, як звичайні дзеркала, або піти на хитрощі і встановити в нижнє положення – як це раніше часто робили творці кафе-рейсеров. Це на Ваш розсуд.

Більше
Відтворити відео
Відтворити відео

Оставьте свои контакты