The Riders GEON Winter CUP

The Riders

GEON

Winter Cup

Аматорські змагання на пітбайках

IV-етап

Офіційний спонсор

7 березня

Дата проведення заходу

Про захід

У 2017 році команда мотошколи The Riders організовувала невеликі змагання під картингових треком серед своїх учнів. Виникла ідея провести змагання більш масові, серед учнів інших мотошкола в Києві.
Мотошкола The Riders і бренд GEON поддежівают правильне, безпечне водіння, а так само розвиток мотоспорту в Україні. Це стало основою партнерства і розвитку заходи.

0
Етапу
0
Учасників
0
Класів

Для кого захід

Для спортсменів

Для підтримки форми взимку пітбайкі служать найкраще. Маленькі, легкі мотоцикли не відрізняються на треку в управлінні від великих двоколісних «монстрів»

Для райдеров

Райдери, з досвідом або тільки почали їздити на мотоциклі можуть позмагатися в своєму класі. Знайди нових друзів і знайомих для покатуха в сезон!

Для любителів видовищ

Дим стовпом, палаюча гума і море адреналіну - ось що таке The Riders GEON Winter Cup. Справжні емоції і люди без «масок».

Умови участі

Екіпірування
Безпека понад усе. Костюм, рукавички, шолом - обов'язкові елементи захисту для участі в змаганнях. Бажано використовувати ще черепаху, налокітники та наколінники.
Пітбайк
Ви можете привезти свого залізного коня для змагань. Організатори перевірять байк, допоможуть встановити телеметрію для обєктивного оцінки часу і кількості кіл
Вступний внесок
Організатори покривають витрати за оренду треку, роботу маршалів і смачну каву. Так само на заході присутній фото і відео оператор
Попередня реєстрація
Кількість учасників обмежена, тому не чекайте, а приймайте рішення про участь вже зараз! Пітбайкі

Про наші пітбайкі

Тепер не обов’язково везти з собою пітбайк на змагання. Просто візьми обслужений пітбайк в оренду на час змагань! Проводимо налаштування окремо під кожного пілота.

ao1i6000.jpg

Дізнайтеся більше про

X-Ride Competition

DSC5400.jpg
DSC5828.jpg
DSC8197.jpg
DSC8238.jpg
DSC8278.jpg
DSC6354.jpg
DSC3577.jpg
DSC6541.jpg

Оставьте свои контакты
и мы свяжемся с Вами