Geon-Dakar-250-TwinCam-2018.jpgGeon-Dakar-250-TwinCam-2018.jpg
Geon-Dakar-250-TwinCam-2018-1-1.jpgGeon-Dakar-250-TwinCam-2018-1-1.jpg
Geon-Dakar-250-TwinCam-2018-2.jpgGeon-Dakar-250-TwinCam-2018-2.jpg
Geon Dakar 250 TwinCam, GEON bike, мотоцикл ГЕОН, купити мотоциклGeon Dakar 250 TwinCam, GEON bike, мотоцикл ГЕОН, купити мотоцикл

GEON Dakar 250 TwinCam

$2 600

Записатися на тест драйв

Якщо у вас вже є досвід і навички початкового «рівня» ендуро, ми пропонуємо вам вийти на новий рівень. Якщо ви вже «виросли» з X-road і готові пересісти на Dakar, але немає такої фінансової можливості, то наша нова модель – це саме те, що вам потрібно – Geon Dakar 250 TwinCam. Це повноправний однокласник Dakar-а «4-клапанника», але з іншою концепцією, близькою не стільки до спортивного напрямку, скільки до цивільно-ендуро функціоналу.

Проте, це повноцінний ендуро – високий, з длінноходной енергоємної підвіскою і великим дорожнім просвітом. Його також можна позиціонувати, як більш бюджетну інтерпретацію Geon Dakar 250 4V. Модель, яка являє собою щабель зростання між X-road 250 і Dakar 250 4V.

Детальне знайомство варто почати саме з двигуна. Команда бренду Geon має великий досвід роботи з тайванськими мотоциклами CPI. Досвід розуміння мотора, специфіки його експлуатації і застосовності за роки імпортування. Тайванська компанія CPI в 2007 відтворила популярний 250-кубовий одноциліндровий двигун Honda AX-1 рідинного охолодження для установки на мотоцикли CPI SX250 і SM250. Серійне виробництво розмістили в Китаї, завдяки чому двигун отримав широку популярність не тільки на мотоциклах CPI, а й на багатьох інших мотоциклів.

За свою більш, ніж 10-річну історію цей двигун послужив і продовжує служити силовим агрегатом на великій кількості, як позашляхової, так і дорожньої мото-техніки, і навіть отримав версію для квадроциклів. В результаті такої еволюції двигун пройшов гарт і зміцнів, як завершений і надійний вузол.

Тайванці за менталітетом схожі з японцями і з самого початку не запустять в серію продукт, в якому не впевнені. І вже на перших партіях мотор проявив себе з кращого боку. Імпорт мотоциклів CPI довелося зупинити через фінансову кризу. А сьогодні бренд GEON має можливість представити свою власну модель ендуро на базі цього легендарного силового агрегату.

Двигун Geon Dakar 250 TwinCam, як зрозуміло з назви має систему ГРМ типу DOHC з чотирма клапанами. За своїми характеристиками двигун вийшов цілком вдалим: 26 к.с. і 24 Нм на коленвале – гідний показник. 6-ступінчаста КПП доведеться до місця на довгих прямих ділянках і в парі з рідинним охолодженням продовжить корисний термін експлуатації і ресурс двигуна. В яких би умовах ви не експлуатували мотоцикл, двигун має всі задатки успішно справлятися з поставленими завданнями. До речі, і баланс-вал теж присутня.

Харчується двигун від продуктивного карбюратора і в повній мірі реалізує свій потенціал завдяки сучасній системі вихлопу. Якщо описати, як користувач – двигун Geon Dakar 250 TwinCam тяговіт, еластичний, і вібрацій майже немає. Заводиться електростартером. На відміну від старшої версії, в ТвінКаме двигун вмонтований в сталеву раму, а не алюмінієву, самого класичного типу для ендуро. А завдяки дюплексному типу і солідному підрамника має хорошу жорсткість і прикриває двигун від пошкоджень знизу.

Передня підвіска являє собою потужну перевернуту телескопічну вилку виробництва компанії Fastace. Ззаду моноамортизатор з регулюваннями преднатяга пружини і демпфування / відбою в зв’язці з легким алюмінієвим маятником. Дорожній просвіт становить 300мм.

І в іншому новий Geon Dakar має характерну ендуро компоновку: колісна формула 21/18, довге сидіння, обидві гальмівні системи дискові гідравлічні. Передній гальмівний диск захований від бруду значною захисної. Армовані шланги забезпечують гарний зворотний зв’язок між пілотом і гальмівними супортами.

Довге сидіння для двох, посадка вертикальна пряма, кермо високий і широкий – дозволить їхати «в стійці», коли знадобиться. Посадковий трикутник «руль-сидіння-підніжки» сформований для максимально комфортного переміщення по помірного бездоріжжю, тому спина і руки водія під час їзди розвантажені. Всі органи управління на звичайному, звичному місці, цифрова приладова панель інформативна.

Dakar TwinCam оснащується повним комплектом світлотехніки, дзеркалами, спідометром і заднім бризковиком, він же кріплення номера – повний комплект для реєстрації мотоцикла і експлуатації на дорогах загального користування. Компанія-імпортер надає весь необхідний комплект документів.

У базовій комплектації є пасажирські підніжки і невеликий, але надійний багажник. Пластиковий обвіс лаконічний – сучасний і не агресивний. Dakar TwinCam цілком придатний для переобладнання в супермото з подальшою експлуатацією в мегаполісі і його околицях.

Технічні характеристики Geon Dakar TwinCam 250

 

Тип двигуна1-циліндр, 4-х тактний, DOHC, 4-клапанний, з баланс-валом
Охолодження:Рідинне
Робочий об’єм (см3)249
Макс. потужність (к.с/при об/хв)26 / 8500
Макс. крутний момент (Нм / при об/хв)24 / 6000
Ступінь стиснення:10.8 : 1
Система живленяКарбюратор
Система запалюванняCDI
Система пускуЕлектростартер
КПП / головна передача6-ступінчаста, механічна
Передня підвіскаТелескопічна вилка перевернутого типу
Задня підвіскаАлюмінієвий маятник, моноамортизатор з набором регулювань
Гальма, передні /заднійДисковий, 260мм, 2-х поршневий супорт / дисковий, 240мм, однопоршневою супорт
Шини, передня/задня80/90-21 // 110/80-18
ДхШхВ (мм)2255 × 815 × 1260 мм
Колісна база (мм)1460 мм
Висота по сидінню (мм)920 мм
Дорожній просвіт (мм)290 мм
Суха вага (кг)130 кг
Обсяг паливного бака (л)10
Максимальна швидкість (км/год)≥110