Geon Open Day 2017 Off-Road Львів.

GEON DAKAR 450

Офіційний дилер Geon у м. Львів «Мотоцентр на Пасічній» та «Ендуро школа 444» запрошує всіх прихильників мотоциклів класу «Off-Road», та початківців які роблять перші кроки у цьому напрямку і бажають отримати справжні враження від керування мотоциклом ендуро, на Geon Open Day 2017 Off-Road Львів.
Івент пройде 16 вересня за адресою, с. Сокільники, спортивний клуб «Сокільники Екстрім», вул. Дубівка 1А, початок о 10.30.
Для участі у Geon Open Day 2017 Off-Road Львів пройдіть реєстрацію —> http://bit.ly/LvivOffRoad
Умови участі:
1 Прибути на 20-30 хв. раніше часу на який ви зарєеструвались, пройти повторну реєстрацію, та отримати квиток учасника.
2 Мати водійське посвідчення з діючою категорією «А» та базові навички для керування мотоциклом.
3 Обов’язкова наявність мотошолома (при відсутності ми надамо наш), наявність додаткового захисту вітається, моторукавички, мотовзуття, лати, черепаха, наколінники.
4 До керування мотоциклом не допускаються громадяни в стані алкогольного, або наркотичного сп’яніння.
5 Мати чудовий настрій.
У нас буде невелика перерва 14.00-14.30, під час якої «Ендуро школа 444» для всіх бажаючих, покаже майстер клас з основних елементів управління ендуро мотоциклом.
Також серед учасників буде розіграний подарунковий сертифікат від бренду Geon на суму 1500 грн.*
* — (Щоб взяти участь у розіграшу, треба вибробувати один з представлених мотоциклів Geon та зфотографуватись до, після, чи під час тесту, на ньому, після чого розмістити фотографію на своїй сторінці у Фейсбук або Інстаграм з хаштегом #geonopenday. Через 5 днів 21 вересня о 12.00 переможцем стане той у кого буде найбільша кількість лайків під фотографією.

Related Posts
Benelli TNT300GEON X-Ride Motard 150

GEON SCRAMBLER LIGHT 200

Стиль, який завжди з тобою